Gizlilik Sözleşmesi

Bilgi Toplama ve Kullanma
Exedra internet sitelerinin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar Exedra internet sitelerinde toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Exedra internet sitelerinde toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

Kayıt
Bu internet sitelerine üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan şahsına veya şirketine ait iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) ile şirket profili ve ürünleri hakkında bilgi vermesi istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.

Ticari Bilgi Yayınlama
Kullanıcının internet sitelerine bıraktığı ticari talep, şirket haberi, ürün bilgileri vb. bilgiler internet sitelerinin tüm kullanıcılarına açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

Bilgileri Güncelleme
Kullanıcı, üyeler alanında yer alan linkler yoluyla dilediği zaman internet sitelerinde bulunan kendisiyle ilgili bilgileri silebilir, değiştirebilir. Üyeliğin iptali için destek@pixelturk.net adresine e-mail gönderilmelidir.

Bilgiyi Paylaşma
Kullanıcılara ait demografik bilgiler internet sitelerinin reklam verenleriyle paylaşılabilir, bu paylaşım kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez. Exedra internet siteleri kullanıcılarına herhangi bir hizmeti (ödeme altyapısı vb) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.

Log Dosyaları
İnternet sitelerinin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkânı vermez.

Linkler
Exedra internet sitelerinden başka sitelere linkler vardır. Exedra internet sitelerinden link verilen diğer internet sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından Exedra sorumlu değildir.

Sipariş
Sipariş Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve finansal bilgilerini (kredi kartı no, bitiş tarihi gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

Güvenlik
Exedra kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem almıştır. Kullanıcı Exedra internet siteleri aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir.